BİREYSEL DERSLER

ANTIGRAVITY FITNESS

AGY Fitness 1990 yilinda Christopher Harrison tarafından eğlence yaratırken kişinin fiziksel çevikliğini ve genel sağlığını arttırmak için tasarlanmış kapsamlı bir spor tekniğidir. Süspansiyon (askı) fitness ve hava yoga’yı temel alarak, AGF egzersizlerde ki eşsiz kombinasyonlar kişinin kasının esneyip güçlenmesini sağlarken omurgayı baskısız uzatmak ve tepeden tırnağa vücudu hizalamak için tasarlanmıştır.

AntiGravity® Teknikleri (AGY Fundamentals )

AntiGravity® hamak sayesinde eğlence aksiyon dolu hareket dizilerini ve sıfır sıkıştırma ile ters dönüşleri öğrenirken ,güvensizliğinizi askıya alıp fizik yasalarına meydan okuyarak uçmanın keyfini yaşayacaksınız.

AntiGravity® Restoratif Yoga

Yoga’nın şifa tarafıdır. Hamak farklı yüksekliklerde fiziksel engelliler için ,sakatlık sonrası rehabilite ihtiyacı olanlar için erişebilirlik sunarken , daha derin spinal esneklik için ve zihin / ruh / beden bağlantısı içinde meditasyon ve savaşana içermektedir.

GALERİ

PROGRAM TABLOSU

AntiGravityFitness bireysel derslerinin verildiği gün ve saatler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

UZMANLAR
  • Verda Akbal
    VERDA AKBALPersonal Trainer
    7 sene Artistik Buz Pateni lisansli sporcusudur. Kocaeli Üniversitesi Spor Yüksek Okulu Artistik Buz Pateni Antrenörlük Bölümü mezunu olup, 6 sene buz pateni antrenörlüğü yapmıştır.

REZERVASYON TALEP FORMU

YUKARI

YUKARI