BİREYSEL DERSLER

FUNCTIONAL TRAINING

Kişisel Antrenmanlar, sizi fitness hedeflerinize en hızlı ve en kolay şekilde ulaştıracak antrenman programlarıdır. Fitness konusunda uzmanlaşmış, kişisel eğitmenler, sizi disiplinli bir şekilde çalıştırarak, motivasyonunuzu arttırır, bu sayede daha sağlıklı ve fit bir vücut yapısına sahip olabilirsiniz. Antrenman programları, sizin ihtiyaç ve sağlık durumlarınıza özel olarak tasarlanır. Eğitmenlerin yardımı, fitness seviyenizi en güvenli şekilde zorlayarak, vücudunuzda kısa sürede optimal farkları yaratmanıza yardımcı olur.

GALERİ

PROGRAM TABLOSU

Functional Training derslerinin verildiği gün ve saatler için bizimle iletişime geçebilirisiniz.

UZMANLAR
 • Ege Berk Çelik
  EGE BERK ÇELİKPersonal Trainer
  Haliç Üniversitesinde spor yöneticiliği bölümü 3. Sınıf öğrencisi. 1,5 yıl boyunca bünyemizde ve dışarıda aldığı eğitimler sonucunda ders vermeye başlamıştır.
 • Mert Sarışen
  MERT SARIŞENPersonal Trainer
  Celal Bayar Üniversitesi BESYO Yüzme antrenörlüğü bölümü mezunudur. 10 yılı aşkın sure lisansli sutopu sporcusu yüzme eğitmenliğini sürdürmustur. Celal Bayar Üniversitesi BESYO Yüzme antrenörlüğü bölümü mezunudur. 10 yılı aşkın sure lisansli sutopu sporcusu yüzme eğitmenliğini sürdürmustur.
 • Yıldırım Öngel
  YILDIRIM ÖNGELPersonal Trainer
  Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor yüksek okulu Rekreasyon bölümünde lisans eğitimini tamamyan Yıldırım eğitim süresi dahilinde fitness, tenis, golf antrenörlüğü, snowboarda eğitmenliği yaptı.
 • Özgür Rabu
  ÖZGÜR RABUCoordinator, Master Trainer
  Marmara Üniversitesi Besyo ve Güzel Sanatlar Fakültesini bitirdikten sonra Mayadrom Sports Center da Sports International Grup Fitness Koordinatörlüğünü yürüttü.

REZERVASYON TALEP FORMU

YUKARI

YUKARI