BİREYSEL DERSLER

OUTDOOR TRAINING

Lokasyonumuzun avantajını her imkanda kullanan eğitmenlerimiz tarafından Outdoor Training hizmetlerimizde müşterilerimize sunduğumuz bir seçenektir. Kardio egzersizlerinin dışında fonksiyonel idmanlarda da gerçekleştirdiğimiz egzersizlerimiz, boğazın temiz havası eşliğinde yapılmaktadır.

GALERİ

PROGRAM TABLOSU

Outdoor Training derslerinin verildiği gün ve saatlere detaylı olarak aşağıdaki tablodan inceleyebilir ve öğrenebilirsiniz.

SaatlerPazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazar
08:00 - 09:15
UZMANLAR
 • Mert Sarışen
  MERT SARIŞENPersonal Trainer
  Celal Bayar Üniversitesi BESYO Yüzme antrenörlüğü bölümü mezunudur. 10 yılı aşkın sure lisansli sutopu sporcusu yüzme eğitmenliğini sürdürmustur. Celal Bayar Üniversitesi BESYO Yüzme antrenörlüğü bölümü mezunudur. 10 yılı aşkın sure lisansli sutopu sporcusu yüzme eğitmenliğini sürdürmustur.
 • Yıldırım Öngel
  YILDIRIM ÖNGELPersonal Trainer
  Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor yüksek okulu Rekreasyon bölümünde lisans eğitimini tamamyan Yıldırım eğitim süresi dahilinde fitness, tenis, golf antrenörlüğü, snowboarda eğitmenliği yaptı.
 • Özgür Rabu
  ÖZGÜR RABUCoordinator, Master Trainer
  Marmara Üniversitesi Besyo ve Güzel Sanatlar Fakültesini bitirdikten sonra Mayadrom Sports Center da Sports International Grup Fitness Koordinatörlüğünü yürüttü.

REZERVASYON TALEP FORMU

YUKARI

YUKARI