BİREYSEL DERSLER

SURFSET

NUYU tarafından Türkiye’ de ilk kez uygulan olan ders, özel olarak dizayn edilmiş bir sörf tahtası üzerinde gerçekleştirilmektedir. Tamamen hareketli olan ve doğal koşullarda bir sörf tahtasının denizde yapmış olduğu tüm hareket açılarında hareket etme özelliği olan bu tahta özellikle bacak, kalça, bel, karın, omurga ve sırt bölgesi için kompakt bir antrenmanda elde edilebilecek en iyi sonuçları sunmasının yanı sıra, çalışmanın ritmi ve devamlılığı sebebiyle önemli bir kardio antrenmanı özelliğindedir. SurfSet’ e adapte edilmiş olan direnç lastikleri sayesinde omuz, göğüs ve kol egzersizlerinin de eklenmesi ile bireysel ve grup derslerinde farklı bir deneyimi ve beraberinde mükemmel bir antrenman etkisini aynı anda sunar. Yağ dokusu kaybı ve kassal gelişime olan etkilerinin yanı sıra, denge, koordinasyon, fleksibilite gibi son derece önemli olan fitness komponentlerinin geliştirilmesini sağlar.

GALERİ

PROGRAM TABLOSU

Surfset bireyselderslerinin verildiği gün ve saatler için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

UZMANLAR
 • Ege Berk Çelik
  EGE BERK ÇELİKPersonal Trainer
  Haliç Üniversitesinde spor yöneticiliği bölümü 3. Sınıf öğrencisi. 1,5 yıl boyunca bünyemizde ve dışarıda aldığı eğitimler sonucunda ders vermeye başlamıştır.
 • Fatih Günaydın
  FATİH GÜNAYDINPersonal Trainer
  Marmara Üniversitesi BESYO antrenörlük bölümünden mezun olan Fatih’in 2002 yılında Tekvando Türkiye Şampiyonluğu ve Tekvando Avrupa Üçüncülüğü bulunmaktadır. Dans dersleri vermektedir.
 • Kerem Dinçer
  KEREM DİNÇERPersonal Trainer
  Spor hayatına 2000 yılında başlayan Muay Thai ile başlamış 60 kg’da King’s Cup’da Kral’in huzurunda dövüserek WMC dünya şampiyonluk kemerini kazandı.
 • Mert Sarışen
  MERT SARIŞENPersonal Trainer
  Celal Bayar Üniversitesi BESYO Yüzme antrenörlüğü bölümü mezunudur. 10 yılı aşkın sure lisansli sutopu sporcusu yüzme eğitmenliğini sürdürmustur. Celal Bayar Üniversitesi BESYO Yüzme antrenörlüğü bölümü mezunudur. 10 yılı aşkın sure lisansli sutopu sporcusu yüzme eğitmenliğini sürdürmustur.
 • Verda Akbal
  VERDA AKBALPersonal Trainer
  7 sene Artistik Buz Pateni lisansli sporcusudur. Kocaeli Üniversitesi Spor Yüksek Okulu Artistik Buz Pateni Antrenörlük Bölümü mezunu olup, 6 sene buz pateni antrenörlüğü yapmıştır.
 • Yıldırım Öngel
  YILDIRIM ÖNGELPersonal Trainer
  Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor yüksek okulu Rekreasyon bölümünde lisans eğitimini tamamyan Yıldırım eğitim süresi dahilinde fitness, tenis, golf antrenörlüğü, snowboarda eğitmenliği yaptı.
 • Özgür Rabu
  ÖZGÜR RABUCoordinator, Master Trainer
  Marmara Üniversitesi Besyo ve Güzel Sanatlar Fakültesini bitirdikten sonra Mayadrom Sports Center da Sports International Grup Fitness Koordinatörlüğünü yürüttü.

REZERVASYON TALEP FORMU

YUKARI

YUKARI