BİREYSEL DERSLER

TRX

Total Body Resistance Exercise olan TRX kendi vücut ağırlığınızı direnç olarak kullanmanızı sağlayarak yüzlerce egzersiz olanağı sağlayan bir derstir. Vücut pozisyonunuzu değiştirerek kolaylıkla direnç ve şiddet ayarı yapabilirsiniz. Orta ve ileri düzey fitness seviyesindeki bireylere hedefe özel planlanmış bir ders ya da yeni başlayanlara diğer antrenman yöntemleri ile birleştirilerek uygulanan bir askı antrenmanı yöntemidir. Bedenin bir kısmını ya da tamamının askıya alındığı ve yerçekimine karşı koyularak yapılan çalışmalar bütünü olan “suspension (askı)” çalışmalarının bir alt yöntemidir.


GALERİ

PROGRAM TABLOSU

TRX derslerinin verildiği gün ve saatlere detaylı olarak aşağıdaki tablodan inceleyebilir ve öğrenebilirsiniz.

SaatlerPazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazar
08:00 - 09:15
UZMANLAR
 • Ege Berk Çelik
  EGE BERK ÇELİKPersonal Trainer
  Haliç Üniversitesinde spor yöneticiliği bölümü 3. Sınıf öğrencisi. 1,5 yıl boyunca bünyemizde ve dışarıda aldığı eğitimler sonucunda ders vermeye başlamıştır.
 • Mert Sarışen
  MERT SARIŞENPersonal Trainer
  Celal Bayar Üniversitesi BESYO Yüzme antrenörlüğü bölümü mezunudur. 10 yılı aşkın sure lisansli sutopu sporcusu yüzme eğitmenliğini sürdürmustur. Celal Bayar Üniversitesi BESYO Yüzme antrenörlüğü bölümü mezunudur. 10 yılı aşkın sure lisansli sutopu sporcusu yüzme eğitmenliğini sürdürmustur.
 • Verda Akbal
  VERDA AKBALPersonal Trainer
  7 sene Artistik Buz Pateni lisansli sporcusudur. Kocaeli Üniversitesi Spor Yüksek Okulu Artistik Buz Pateni Antrenörlük Bölümü mezunu olup, 6 sene buz pateni antrenörlüğü yapmıştır.
 • Yıldırım Öngel
  YILDIRIM ÖNGELPersonal Trainer
  Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor yüksek okulu Rekreasyon bölümünde lisans eğitimini tamamyan Yıldırım eğitim süresi dahilinde fitness, tenis, golf antrenörlüğü, snowboarda eğitmenliği yaptı.
 • Özgür Rabu
  ÖZGÜR RABUCoordinator, Master Trainer
  Marmara Üniversitesi Besyo ve Güzel Sanatlar Fakültesini bitirdikten sonra Mayadrom Sports Center da Sports International Grup Fitness Koordinatörlüğünü yürüttü.

REZERVASYON TALEP FORMU

YUKARI

YUKARI